Arsanız mı var?


Arsanız mı var?

İnşaat sektörünün gelişimi 2004 yılından buyana dik bir ivme ile yükselişe geçmiş ve standartları en üst çıtaya kadar çekmiştir. Yapı firmaları teknolojik üretimlerin yanında talebi ihtiyaca göre belirlemek için planlamalar yapmaktadır. Bölgesel gayrimenkul ihtiyacına göre proje üretimi yapmak, günümüz inşaat piyasasında yer edinmek için olmazsa olmaz bir argüman haline gelmiştir. Mimari yapı ve tasarımlar, sosyal yaşam, sosyal olanaklar, bağımsız bölümlerin tipleri, büyüklükleri, işçilik ve malzeme kullanımları projenin bulunduğu bölge ve konuma göre belirlenmektedir.

AGS GRUP İnşaat,  bulunduğu bölgeye göre kolay satılabilir olan ve prim değeri yüksek projeler üretimi yapmayı, işçilik ve malzemeden kesinlikle ödün vermemeyi, yaptığı ve yaptırdığı bütün imalatlarda TSE kalitesine uygun iş çıkarmayı başarmıştır.

Marka değerini yüksek tutabilmenin en iyi yolu “Kazanırken kazandırmak” politikasıyla hareketle; referansın,  bu piyasadaki en etkili reklam olduğuna inanan firmamız, müşteri ve arsa sahiplerinin tamamlanan projelerde sorunsuz ve mutlu olduğunu görmenin, mali kazançtan çok daha fazla getirisi ve prestiji olduğu bilincindedir.

Bu düşünceler doğrultusunda, AGS GRUP İnşaat olarak projelerimizi hayata geçirdiğimiz arazi sahiplerine taraf değil, ortak olma fikrini benimsedik. Şirketimiz, yatırım değeri yüksek, modern mimari ve kaliteli projelere bu günden sonrada imza atacağımız arazileri,  uzman ekibimizce değerlendirip, projelendirip,  koşullara uygun kat karşılığı oranlarla arsa sahiplerine sunmaya devam edecektir.