Konut mu alacaksınız?


Konut mu alacaksınız?

Son dönemde inşaat sektöründe yapıların konum, gelir seviyesi ve sosyal yaşam ihtiyaçlarına göre konsept, daire büyüklüğü ve fiyat politikalarının değişiklik gösterdiğini gözlemekteyiz. Konut alıcısı projelerde ulaşım kolaylığının yanı sıra, ödeme planlarını, sosyal yaşam olanaklarını ve güvenlik kalitesini de göz önünde bulunduruyor.

AGS GRUP İnşaat olarak bizler, faaliyet bölgelerimizde ki özel arazileri değerlendirmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşteri kitlemizi genel olarak çocuk sahibi ailelerin oluşturduğunun bilincinde olmakla beraber, yapılarımızı yaşam alanı ve sosyal yaşam ünitelerinin aile yapısına uygun, sağlam, güvenli ve süreklilik sağlayacak şekilde projelendirmeyi ilke ediniyoruz.

Yapıların inşa edildiği bölgelerde konut alıcıları, avantajlı konut alımı için AGS GRUP İnşaatı tercih haline getiriyor.  Günümüz standartlarında bir evde yaşamanın her ailenin hakkı olduğu inancına sahip olarak, konut alıcılarına rahat ödeme alternatifleri ve kişiye özel ödeme planları sunabilmekteyiz. Vade farksız taksitlendirme seçeneklerinin dışında, peşinatsız veya ara ödemeli ödeme planları da oluşturabilmekteyiz.

Projelerimizin kullanıcıyı tamamen memnun edecek şekilde tasarlanmış olması YATIRIM DEĞERİNİ çok yükseklere çıkarmaktadır. Genel olarak satın alınan projeler,  teslim sonrası kiralama ve satış konusunda, hızlı kiralama ve daire satışı noktasında alıcısını tamamen memnun etmektedir.

AGS GRUP İnşaat, şu ana kadar yapmış olduğu projelerde, erken satın alım geçekleştiren müşterilerine minimum %30 fiyat primi sağlayarak, inşaat aşamasında konut alımının avantajlarını yaşatmıştır.

En güncel projelerimizden haberdar olmak,  fiyat ve ödeme planlarımızla ilgili bilgi almak için satış departmanımızla iletişime geçebilirsin.